Napisał o nas prestiżowy PV Europe i umieścił na liście „Product of the Week”!

O naszej aplikacji robi się głośno i jesteśmy pewni, że nasze rozwiązanie to rewolucja na rynku światowym. Rozszerzona rzeczywistość, która już niebawem będzie dostępna w nowej wersji naszej aplikacji została wykorzystana do projektowania wydajnych, a tym samym ekonomicznych instalacji fotowoltaicznych i budzi coraz większe zainteresowanie na rynku fotowoltaicznym. Dzięki ScanTheSun oszczędzisz czas, pieniądze, a przede wszystkim zyskujesz do 35% więcej energii wykorzystując jedynie zasoby swojego smartfonu bez konieczności wchodzenia na dach i wykonywania jakichkolwiek pomiarów. Nasza aplikacja wykona to za ciebie i dostarczy szczegółowy raport uzysku energii prosto na Twojego maila!

PVEurope umieszcza nas na liście top produktów i pisze o nas:

„Scanthesun to oprogramowanie, które może zwiększyć wydajność paneli fotowoltaicznych nawet o 35 procent. Oprogramowanie pomaga opracować plan w ciągu zaledwie 1 minuty, korzystając z danych satelitarnych i sensorów smartfonu oraz rzeczywistości rozszerzonej.

Rozwiązanie opiera się na wykorzystaniu wielordzeniowego procesora w każdym nowoczesnym smartfonie. Projekt instalacji fotowoltaicznej jest nie tylko obliczany z uwzględnieniem wpływów otoczenia, ale również precyzyjnie symulowany jest rozkład promieniowania słonecznego na cały rok z podziałem na poszczególne miesiące. Pozwala to na zestawienie czterowymiarowej (przestrzennej i czasowej) mapy plonów, która pokazuje rozkład zacienienia w systemie i jego zmiany w czasie. To z kolei skutkuje prognozą uzysku energii z instalacji fotowoltaicznej oraz prognozą mocy generowanej w funkcji czasu dla dowolnego dnia w roku.”

Link do artykułu: https://www.pveurope.eu/planning/design-software-using-augmented-reality-design-solar-installations


Główne przewagi wersji AR:

• Dwa projekty instalacji fotowoltaicznej w 1 minutę
• Prostą w obsłudze aplikacja
• Bez wchodzenia na dach
• Analiza uzysku energii w danym okresie
• Nawet do 35% więcej energii!

Koniec ze żmudnym modelowaniem komputerowym. Czas na wdrożenie do praktyki intuicyjnych rozwiązań!


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej aplikacji i odkryć najłatwiejszy sposób na stworzenie efektywnych projektów instalacji fotowoltaicznych dołącz do nas na webinarze już

14 grudnia 2022 o godzinie 15:00!

Zapisz się już dziś: ZAPIS NA WEBINAR