Weź udział w Webinarze

Dowiedz się jak za pomocą Twojego smartfonu i rozszerzonej rzeyczywistość zaprojektować efektywną instalację fotowoltaiczną używając aplikacji ScanTheSun!

Do rozpoczęcia webinaru zostało:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Termin szkolenia: 14.12.22 godzina 15:00

Kim jesteśmy

ScanTheSun to oprogramowanie, które odmienia branżę fotowoltaiczną. To fantastyczne połączenie nauki oraz biznesu, które usprawnia tworzenie projektów Twojej instalacji PV oraz oszczędza Twój czas i pieniądze. Nowa funkcjonalność Aplikacji pozwala na zwiększenie wydajności instalacji PV nawet o 35%!

Jeżeli chcesz, aby Twoja instalacja wykorzystywała w pełni potencjał słoneczny ściągnij naszą Aplikację i przekonaj się, jakie to proste. Brzmi trochę jak chwyt marketingowy, prawda? Zapewniamy, że tylko brzmi. ScanTheSun stworzy m.in. dwa projekty – instalacji standardowej i efektywnej.

Zalety aplikacji ScanTheSun

  • Pozwala stworzyć kompletną koncepcję w 1 minutę.
  • Nie potrzebujesz specjalistycznej wiedzy, by stworzyć projekt swojej instalacji. U nas może zrobić to każdy!
  • Nasz algorytm przelicza nasłonecznienie z ostatnich 12 miesięcy, dzięki temu Ty zyskujesz rzeczywiste przeliczenie nasłonecznienia.
  • Projekt otrzymujesz natychmiast po wprowadzeniu potrzebnych danych.
  • Całość tworzysz w intuicyjnej aplikacji mobilnej, a jedyne czego potrzebujesz to smartfon.

Agenda webinaru i prelegenci

Serdecznie zapraszamy, wszystkich zainteresowanych nowymi technologiami, w dziedzinie fotowoltaiki i zielonej energii, na webinar prezentujący innowacyjny produkt firmy ScanTheSun.

Tematyka webinaru:

Zastosowanie rozszerzonej rzeczywistości w projektowaniu instalacji fotowoltaicznych

Start: 14.12.22 o godzinie 15:00

Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY. Liczba miejsc ograniczona!

AGENDA:

1. Jak łatwo wykonać projekt instalacji PV z aplikacją ScanTheSun

2. Koniec z wchodzeniem na dach! Rozszerzona rzeczywistość
    dokona pomiarów za Ciebie!

3. Wykonaj z nami projekt i zyskaj do 35% więcej energii z instalacji PV

4. Dodatkowe funkcjonalności- czyli jak zadbamy o Twoją firmę

5. Q&A

 

Liczba miejsc ograniczona!

  • IJakub Leja - czym jest ScanTheSun i do kogo jest kierowana aplikacja

Jakub Leja, Executive MBA

Dostrzegł potencjał ScanTheSun i buduje rozpoznawalność firmy. Pomaga mu w tym ponad 10-letnie doświadczenie zdobyte w USA i 15-letnie w CEE. Podczas swojego zawodowego życia piastował funkcję Dyrektora Sprzedaży i Marketingu (Greenfield Executive), był szefem międzynarodowej firmy doradczej (Polska), maklerem giełdowym (USA) czy Interim Managerem dla funduszu VC.

Jego pozycja w firmie kryje się pod kilkoma literkami COO/CSO/CMO 🙂 Mówiąc krócej – jest dyrektorem ds. rozwoju, a jego działania obejmują ekspansję handlową, krajowe i międzynarodowe partnerstwa.

Jakub Leja wprowadzał nowe produkty, przedsiębiorstwa na rynek zapewniając im wzrost sprzedaży nawet o 100%! Operował kontraktami B2B o wartości 100 mln €, B2C o wartości 8 mln €. Jedno jest pewne – Jakub Leja nie boi się wyzwań, a za jego działaniami idzie też efekt biznesowy!

  • IDr hab. Ernest Grodner - jak proste jest użycie aplikacji i zastosowane rozwiązania technologiczne

Dr hab. Ernest Grodner

To zdobywca „zielonego Nobla” – Energy Globe Awards – który jest przyznawany za działania w obszarze ochrony środowiska. Na jego koncie znajduje się też kilka innych, wartościowych nagród takich jak Nagroda Prezesa Rady Ministrów czy Nagroda Zdzisława Szymańskiego.

Na co dzień zajmuje się zagadnieniami z zakresu fizyki nuklearnej, systemów kwantowych, energii solarnej i technologii IT. Wachlarz zainteresowań jest więc całkiem duży! W ScanTheSun odpowiada za stronę technologiczną. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w Polsce (Uniwersytet Warszawski, Narodowe Centrum Badań Jądrowych) oraz we Włoszech (Intituto Nazionale di Fisica Nucleare).

W swoim naukowym portfolio może pochwalić się kilkudziesięcioma publikacjami z tzw. Listy Filadelfijskiej (z Impact Factorem), publikacjami w zagranicznych magazynach oscylujących wokół tematyki fotowoltaiki. Prace przy projektach naukowo-badawczych (m.in. OSIRIS II, AGATA, EAGLE-EYE) pozwoliły zdobyć doświadczenie i dały natchnienie do stworzenia aplikacji do optymalizacji paneli fotowoltaicznych – ScanTheSun.

  • IDariusz Nostkiewicz - tajniki i sekrety aplikacji

Dariusz Nostkiewicz – Software Developer

Człowiek od zadań specjalnych, tych niespecjalnych zresztą też. Podobno programista, ale stara się wspierać rozwój ScanTheSun jak tylko może. W samym programowaniu nie skupia się na znajomości konkretnych technologii, stara się być wszechstronny. Magister inżynier Informatyki na specjalizacji Data Science, a jako temat pracy dyplomowej wybrał „Analizę Danych Rozgrywek Piłki Nożnej”. Ponoć nieźle zagrał na obronie i wywiózł z niej bardzo korzystny wynik 🙂

  • IPrezentacja działania aplikacji
  • IQ&A

1. CZYM JEST APLIKACJA SCANTHESUN?
ScanTheSun to oprogramowanie, które odmienią branżę fotowoltaiczną. To fantastyczne połączenie nauki oraz biznesu,
które usprawnia tworzenie projektów Twojej instalacji PV oraz oszczędza Twój czas i pieniądze. Nowa funkcjonalność Aplikacji
pozwala na zwiększenie wydajności instalacji PV nawet o 35%!
Jeżeli chcesz, aby Twoja instalacja wykorzystywała w pełni potencjał słoneczny ściągnij naszą Aplikację i przekonaj się, jakie to proste. Brzmi trochę jak chwyt marketingowy, prawda Zapewniamy, że tylko brzmi. ScanTheSun stworzy m.in. dwa projekty – instalacji standardowej i efektywnej.

2. CZYM JEST INSTALACJA STANDARDOWA?
Instalacja standardowa pozwoli Ci rozmieścić maksymalną liczbę paneli na płaszczyźnie dachu lub w miejscu docelowym. Po stworzeniu
projektu Aplikacja wygeneruje Raport Online z mapą uzysku energii w poszczególnych miesiącach i wyśle go bezpośrednio na Twojego maila.
Ale po co instalować panele PV w ramach standardowego projektu, skoro można zrobić to efektywniej?

3. CZYM JEST INSTALACJA EFEKTYWNA?
Instalacja efektywna pozwala na maksymalne wykorzystanie potencjału otrzymywanej energii solarnej przy wykorzystaniu minimalnej ilości paneli fotowoltaicznych. Korzystając z naszej Aplikacji zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, ale i czas! Stworzenie obu projektów to dosłownie minuta i kilka „klików”!
Zminimalizujesz straty energii z powodu niewłaściwego ułożenia paneli czy otaczających drzew lub budynków blokujących dostęp promieni słonecznych.
Porównanie obu projektów pozwoli Ci zobaczyć, ile energii świetlnej tracisz w ramach standardowej instalacji.

4. ILE TRWA TWORZENIE PROJEKTÓW?
Nie musisz uzbrajać się w cierpliwość ani parzyć ziółek na uspokojenie. ScanTheSun to tylko kilka „klików” i chwila
wprowadzania niezbędnych danych. Przeciętnie, cały proces, zajmuje ok. 1 minuty!

Nagrody jakie otrzymaliśmy

Zapisz się na webinar ScanTheSun

9 + 15 =

Pobierz aplikacje
ze sklepu Google Play