Dla Biznesu

Co zyskujesz dzięki ScanTheSun

Projekt instalacji w 1 minutę

Uzyskaj projekt instalacji fotowoltaicznej na swoim dachu w najszybszy możliwy sposób z tych dostępnych na rynku a w dodatku na swoim smartfonie.

Do 35% więcej energii

Nasz projekt instalacji efektywnej pozwana na większy uzysk energii dzięki najbardziej optymalnemu ustawieniu paneli.

Szczegółowy raport

Dowiedz się jaka jest prognoza uzysku energii z Twojej instalacji dla każdego miesiąca z uwzględnieniem warunków atmosferycznych.

Pomiary bez wchodzenia na dach

Aplikacja przygotuje projekt z poziomu gruntu, stawiamy na bezpieczeństwo i wygodę użytkownika.

Uwzględnienie zacienienia

Drzewa, okoliczne budynki, czy kominy są uwzględnione w projekcie ułożenia paneli by uzysk energii był na najwyższym możliwym poziomie.

Szybszy zwrot inwestycji

Idealnie dopasowany projekt pod względem ilości paneli jak również ich ustawienie znacząco zmienia czas zwrotu inwestycji.

Ekologiczne rozwiązanie

Odpowiednio zaprojektowana instalacja pozwala na redukcję ilości paneli potrzebnych do zaspokojenia potrzeb energetycznych. Mniej paneli = mniej elektrośmieci.

Zmniejszenie śladu węglowego

Niezależność od sektora energetycznego i korzystanie z produkowanej energii z własnej instalacji jest dla środowiska najlepszą opcją.

Narzędzie sprzedażowe

W szybki sposób zaprezentujesz klientowi projekt instalacji dopasowany do jego potrzeb, oraz raport, w którym sprawdzi uzysk energii dla każdego miesiąca.

Panel administracyjny

Specjalnie dla biznesu tworzymy panel administracyjny, w którym firma w wygodny sposób może zarządzać projektami wykonanymi w naszej aplikacji.

Dostosowanie oferty do potrzeb Twojej firmy

Jesteśmy elastyczni i chętnie przygotujemy ofertę skrojona na miarę Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami i powiedz czego Ci potrzeba.

Ułatwi pracę Twoim projektantom

Dzięki uwzględnieniu okolicznych budynków, drzew czy kominów, zminimalizujesz straty energii z Twojej instalacji fotowoltaicznej.

ScanTheSun to nie tylko aplikacja do projektowania instalacji PV to przede wszystkim narzędzie do wspierania firm w ich codziennym funkcjonowaniu. Nie skupiamy się na algorytmach, ale na konkretnych potrzebach przedsiębiorców.

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom tworzymy CRM dzięki, któremu zyskacie możliwość zarządzania swoimi projektami, dostępami a także stworzycie indywidualną bazę klientów.

Jeśli Twoje potrzeby będą rosnąć. Daj nam znać! Lubimy wyzwania.

Sprawdź nas!

Chcesz poznać i przetestować naszą technologię? Świetnie!
Wypełnij poniższy formularz i otrzymaj dostęp do pełnej wersji aplikacji oraz panelu zarządzania Twoimi projektami!

    Wykorzystaj mniejszą ilość paneli fotowoltaicznych w projekcie swojej instalacji fotowoltaicznej i ciesz się większą ilością energii
    Dzięki optymalnym instalacją możemy skutecznie ograniczyć emisję zanieczyszczeń co skutkuje lepszą jakością powietrza w naszych miastach
    Czy wiesz, że recykling paneli fotowoltaicznych pozwala na odzyskanie aż 80%-90% materiałów i ponowne ich wykorzystanie?
    Ukryj