OPTIMISING SOLAR – ScantheSun Live z podcastu Climate Transformed, 17 Marzec 15:00

Już wkrótce będziemy gościć na Climate Transformed – niezależnej platformie, której tematyka skupia się na szeroko pojętych zmianach klimatu, ochronie środowiska w wymiarze praktycznym. ScanTheSun i jego przedstawiciele zostali zaproszeni do rozmowy na temat rozwiązań, jakie niesie nasza aplikacja.

Jakub Leja i Ernest Grodner to założyciele ScanTheSun, którzy stworzyli rewolucyjną technologię, pozwalającą zwiększyć efektywność paneli solarnych aż do 35% – wszystko to w 1 minutę, za pomocą Twojego smartfona! Aplikacja wykorzystuje dane pogodowe NASA, aby zoptymalizować Twój projekt. Celem Aplikacji jest ułatwienie procesu projektowania instalacji fotowoltaicznej oraz przyczynienie się do poprawy środowiska. ScanTheSun jest dedykowana dla osób prywatnych oraz przedsiębiorstw.

Weź udział w transmisji na żywo, która rozpocznie się 17 marca o godz. 14.00 czasu londyńskiego. Możesz dołączyć do wydarzeniu poprzez rejestrację tu: https://lnkd.in/dQngGfiJ Zachęcamy też do zadawania pytań poprzez https://climatetransformed.com/ask-question/

Godziny live:

15:00 czasu Warszawskiego
10AM czasu New York
10PM czasu Singapore
2PM czasu London

Karolin Schaps jako ekspertka w temacie zrównoważonego rozwoju będzie rozmawiać z Jakubem Leją i Ernest’em Grodnerem z Aplikacji ScanTheSun o ich wizji ekologicznego środowiska oraz wykorzystywaniu energii słonecznej. Nasza aplikacja ScanTheSun pomaga w tworzeniu takiego projektu instalacji fotowoltaicznej, dzięki któremu oszczędzasz czas i pieniądze. W czasie wywiadu dowiesz się między innymi:

  • jak zoptymalizować liczbę poszczególnych modułów,
  • jak ustawić je pod odpowiednim kątem,
  • jak ScanTheSun wykorzystuje dane w aplikacji.

Panele fotowoltaiczne to oszczędności finansowe, ale również dbałość o środowisko naturalne!
Climate Transformed jest miejscem, w którym spotykają się liderzy technologiczni ds. ochrony środowiska. Cel? Wymieniają się wiedzą i doświadczeniem i wspólnie walczą o lepsze jutro. Dlatego każdy z interesariuszy powinien mieć swój głos w debacie o środowisku! Jeżeli interesuje Cię tematyka ochrony środowiska oraz tego, co wspólnie możemy zrobić uzyskaj dostęp do praktycznej, niezależnej wiedzy, którą dzielą się eksperci. Platforma została stworzona przez Paul’a Krake’a oraz Silvia Antonioli, którzy łącząc swoje doświadczenia zawodowe stworzyli forum do rozmów na tematy środowiskowe tak, aby wspólnie walczyć ze zmianami klimatu.

Do zobaczenia na live’a!

Materiał dostępny pod linkiem: https://climatetransformed.com/interviews/scanthesun-optimising-solar-how-better-data-improves-performance/